Kate Moss: Podporuje anorektické modelky!

5. března 2011 v 10:29 | Drippy |  Články

Topmodelka Kate Moss (35) svým výrokem pro nové vydání britského časopisu šokovala všechny odpůrce anorektických modelek: Vychrtlost je totiž podle ní krásná!

Jen pár dní poté, co Blesk.cz informoval o skandální vychrtlosti některých soutěžících ve slovenském klání Supermodelka roku, přidala ´polínko´ do ohně i jedna ze světových topmodelek!
Kate Moss svůj skandální výrok pronesla během rozhovoru pro britský časopis Women's Wear Daily. Když se jí redaktor zeptal na její oblíbené životní motto, odpověděla: "Je jich mnoho. Například NIC NENÍ TAK PĚKNÉ JAKO VYCHRTLOST, to je jedno z nich..." Topmodelka si zkrátka myslí, že není nad kost a kůži...
Moss svým výrokem doslova šokovala všechny, kteří odsuzují kult anorektických modelek. Jen v Británii, kde tato celebrita žije, se vyskytuje více než milion případů lidí postižených anorexií nebo bulimií - poruchami příjmu potravy. Kate je idolem mnoha mladých děvčat, která její názory mohou kopírovat!

Za všechny svůj názor britskému The Sun řekla bývalá anorektička Kim Ross: "Modelky jako Kate Moss by měly být velmi opatrné na to, co říkají na veřejnosti. Jako ke svým idolům k nim vzhlíží přece mnoho mladých dívek."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama